Bij de groothandel in gewatteerde herenjassen is de maatvoering geen detail, maar de belangrijkste factor die de winstmarges onder druk zet.Een maatvoering die niet aansluit bij de vraag van de kopers leidt tot twee problemen tegelijk: onverkochte extreme maten die met korting moeten worden aangeboden, en voorraadtekorten in de gangbare maten die te weinig zijn ingekocht. Beide problemen zijn te voorkomen en worden al opgelost voordat er ook maar één jas wordt gesneden. Deze gids behandelt bulkprogramma's voor herenpufferjassen op het niveau dat volumekopers daadwerkelijk nodig hebben: hoe een blok herenjassen wordt gemeten en gesorteerd, hoe het vulgewicht moet worden aangepast aan de maatvoering, hoe te kiezen tussen standaard-, ODM- en OEM-bulkmodellen, hoe de maatverhoudingen per verkoopkanaal te plannen en welke meettoleranties en inspectieprotocollen een containerlading beschermen.

1Waarom de juiste maat de grootste kostenfactor is bij bulkbestellingen

Iedere inkoper van bovenkleding in bulk leert uiteindelijk dezelfde les: de kosten van een fout in de maatverdeling zijn niet de kosten van de onverkochte jassen, maar de kosten van de onverkochte jassen plus de marge op de verkopen die niet doorgingen omdat de standaardmaten niet meer op voorraad waren. Bij een bestelling van 3.000 stuks met een onjuiste maatverdeling overschrijdt de combinatie steevast de totale brutowinst van het programma.

De onderliggende reden is dat de maatvoering van herenbovenkleding niet gestandaardiseerd is tussen merken zoals kopers vaak denken. Twee kledingstukken met het label maat L kunnen vier tot zes centimeter verschillen in borstbreedte en twee tot drie centimeter in mouwlengte, afhankelijk van de populatiegegevens waarop het basispatroon van het merk is gebaseerd en hoeveel bewegingsvrijheid de ontwerper heeft aangegeven. Standaardiseringsorganisaties hebben dit expliciet bevestigd:Het werk van ISO aan normen voor kledingmaten.Het is specifiek gericht op het verhogen van de klanttevredenheid en het verminderen van retourzendingen als gevolg van een slechte pasvorm, en op het wegnemen van handelsbelemmeringen door het wereldwijd harmoniseren van maataanduidingen en terminologie.

De groothandelsspecifieke complicatie

Retailmerken kunnen een maatfout opvangen bij een breed assortiment. Groothandelaren kunnen dat niet, omdat één enkel donsjackprogramma vaak een groot deel van de totale bovenkledingomzet van een seizoen vertegenwoordigt. Die concentratie maakt twee dingen ononderhandelbaar: de maatvoering moet worden gespecificeerd in afmetingen in plaats van in labels, en de maattabel moet worden afgeleid van de eigen verkoopgeschiedenis van de inkoper in plaats van van een standaardmaat van de leverancier.

Gevolgen voor de koper:Accepteer nooit zomaar de standaard maattabel van een leverancier. Vraag naar de daadwerkelijke afmetingen van de kledingstukken voor elke maat, vergelijk deze met uw bestverkochte bestaande collectie en bereken vervolgens de orderratio op basis van uw eigen verkoopgegevens. Leveranciers zijn meestal bereid de ratio aan te passen, maar alleen als u dit vraagt ​​voordat het snijplan wordt opgesteld.

2Maatvoering van herenkleding en de plaats van standaarden daarin.

Een herenpufferjas wordt gedefinieerd door een kleine set afmetingen die samen bepalen of het kledingstuk geschikt is voor de beoogde doelgroep. De meest bruikbare referentie voor het consistent definiëren hiervan isISO 8559-1Deze norm specificeert antropometrische definities voor lichaamsmaten die worden gebruikt bij het bepalen van kledingmaten. De norm beschrijft referentiepunten, meetprocedures en de onderliggende anatomische basis voor borst-, taille-, heup-, lengte- en mouwafmetingen. Dit betekent dat een technische specificatie die ernaar verwijst, de interpretatiekloof tussen uw specificatie en de patroonafdeling van de fabriek grotendeels wegneemt.

Het onderstaande diagram toont de belangrijkste meetpunten voor de specificaties van een herendonsjas en hoe deze zich verhouden tot het volumineuze ontwerp van het kledingstuk in plaats van tot het lichaam.

Gewatteerde herenjas: belangrijkste specificaties en afmetingen De afmetingen zijn genomen op het opgevouwen kledingstuk, niet op het platliggende patroon. A. OVER DE SCHOUDER Van naad tot naad, over de rug B. BORST (1/2) 2,5 cm onder de oksel, plat C. TERUG LENGTE CB halsnaad tot zoom D. MOUW Schoudernaad tot manchet E. HEM (1/2) Bepaalt het silhouetvolume Tolerantie-referentie: borst en zoom +/- 1,5 cm, ruglengte +/- 1,5 cm, mouwlengte +/- 1,0 cm, schouderbreedte +/- 0,8 cm. Alle metingen moeten worden uitgevoerd nadat de spullen weer op zolder staan, minimaal 24 uur na het uitpakken en decompresseren.

Twee van deze aspecten verdienen bijzondere aandacht in de groothandel. De borstbreedte bepaalt of een jas geschikt is voor de gemiddelde persoon, en dit is tevens het aspect waar de verschillen tussen merken het grootst zijn. De mouwlengte bepaalt of de jas geschikt is voor de langere personen binnen elke maatcategorie, en dit is de afmeting waarop fabrieken vaak bezuinigen om stof te besparen.

3Het samenstellen van de maatset: bereik, gradering en tolerantie

Graderen is het proces waarbij een basispatroon wordt vergroot of verkleind om de gewenste maatreeks te creëren. Het correct uitvoeren van de gradatie is een numerieke, geen esthetische, oefening en moet expliciet worden gespecificeerd in plaats van aan de fabrieksconventie te worden overgelaten.

Maat Lichaamsborst (cm) Borstomvang van het kledingstuk 1/2 (cm) Schouderbreedte (cm) Ruglengte (cm) Mouwlengte (cm) Doelgewicht van de vulling (g)
S 88 tot 92 56.0 45,5 70.0 62.0 115
M 96 tot 100 59.0 47.5 72.0 63,5 128
L 104 tot 108 62.0 49.5 74.0 65.0 142
XL 112 tot 116 65.0 51.5 76.0 66.5 157
2XL 120 tot 124 68.0 53.5 78.0 68.0 173
3XL 128 tot 132 71.0 55,5 80.0 69,5 190

De bovenstaande afbeeldingen tonen een regular fit herenmodel met een gemiddelde bewegingsruimte, geschikt om er een fleecevest of dun gebreid vest onder te dragen. Er zijn drie regels voor hoe ze aangepast moeten worden.

De stapgroottes moeten consistent zijn, maar niet uniform.

De borstomvang wordt in de maattabel met intervallen van 3 centimeter per maat aangegeven, wat standaard is voor herenbovenkleding. De lengte wordt met intervallen van 2 centimeter aangegeven en de mouwlengte met intervallen van 1,5 centimeter. De reden voor de verschillende intervallen is proportionaliteit: als de mouwlengte met dezelfde snelheid als de borstomvang zou worden aangepast, zou de jas aan de uiteinden van het bereik disproportioneel worden. Sta erop de maattabel van de fabrikant te zien in plaats van alleen de maattabel van de afgewerkte kledingstukken – een fabriek die er geen kan produceren, schaalt op gevoel.

Leg toleranties vast in het koopcontract.

Maattolerantie is de bron van de meeste geschillen over bulkproductie, en deze wordt bijna altijd pas vermeld als er zich een probleem voordoet. Een gangbare commerciële standaard voor herendonsjassen is een tolerantie van plus of minus 1,5 centimeter op de borst-, zoom- en ruglengte, plus of minus 1,0 centimeter op de mouwlengte en plus of minus 0,8 centimeter op de schouderbreedte. Neem deze waarden op in het koopcontract, samen met de steekproefnorm die u wilt hanteren, en eis dat de metingen worden uitgevoerd na een minimale herstelperiode van 24 uur na het uitpakken.

4Vulgewicht en warmteconsistentie over alle maten

Het vulgewicht moet in verhouding staan ​​tot het oppervlak van het kledingstuk, en dit is de specificatie die in bulkproductieprogramma's het vaakst verkeerd wordt toegepast. Een fabriek die elke maat met hetzelfde vulgewicht vult, produceert een maat S die warmer is dan een maat 3XL, omdat dezelfde hoeveelheid vulling over een aanzienlijk kleiner oppervlak wordt verdeeld. Klanten merken dit direct en het leidt tot klachten die moeilijk te diagnosticeren zijn aan de hand van een productpagina.

De oplossing is eenvoudig: specificeer het gewenste vulgewicht per formaat in het technische pakket, met een acceptabele afwijking van plus of minus 5 procent per paneel. De tabel in sectie 3 toont een schaalcurve van ongeveer 11 tot 12 procent per formaatstap, waardoor de lofthoogte en daarmee de thermische prestaties over het hele bereik consistent blijven. Merk op dat dit iets anders is dan vulkracht, die de vulkwaliteit meet in plaats van de kwantiteit. Beide moeten worden gespecificeerd.

Dons blijft het referentiemateriaal voor deze toepassing, en de milieuvoordelen ervan zijn inmiddels goed gedocumenteerd. Volgens gegevens over de levenscyclusanalyse die zijn gepubliceerd door deInternationaal Dons- en VerenbureauDons heeft een 85 tot 97 procent lagere impact dan polyester in alle geanalyseerde impactcategorieën, en ongeveer 18 keer minder impact op de klimaatverandering dan polyestervulling. Wanneer een programma dons voorschrijft,Verantwoordelijke verlaging van de normHet biedt het traceerbaarheidskader dat de herkomst verdedigbaar maakt voor inkopers in de detailhandel, waarbij levend plukken en dwangvoeding verboden zijn en onafhankelijke audits in elke fase, van boerderij tot afgewerkt kledingstuk, vereist zijn. Indien een programma daarentegen specifiek gerecyclede synthetische vulling of gerecyclede buitenstof voorschrijft,Wereldwijde standaard voor gerecyclede materialenDit regelt de claim en vereist een minimum van 50 procent gerecycled materiaal voor etiketten die bestemd zijn voor de consument.

Inkoopnota:Bevestig dat de vullingstest op paneelniveau wordt uitgevoerd en niet op afgewerkte kledingstukken. Het wegen van een afgewerkte jas kan geen ongelijke verdeling tussen voor-, achter- en mouwpanelen detecteren – het defect dat daadwerkelijk leidt tot klachten van klanten over koude plekken.

5Drie modellen voor bulkprogramma's: standaard, ODM en OEM

Grootafnemers kiezen doorgaans uit drie programmastructuren, en de juiste keuze hangt veel meer af van de mate waarin het product zich moet onderscheiden dan alleen van de eenheidsprijs. Het onderstaande diagram illustreert deze beslissing.

Een bulkprogramma kiezen voor herenpufferjassen INFORMATIE OVER GROOTBESTELLINGEN VOORRAAD GROOTHANDEL Kant-en-klaar, fabrieksmatig aanwezig ontwerp en kleurstellingen Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 50 tot 200 stuks in totaal Levertijd: 7 tot 20 dagen Aanpassing: alleen label Het meest geschikt voor: het testen van een markt. een korte periode vullen promotie of opwaardering ODM BULK Fabrieksblok, jouw kleur, quilten, vulling, branding Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 100 tot 300 stuks per kleur Levertijd: 45 tot 70 dagen Aanpasbaarheid: hoog Het meest geschikt voor: huismerken distributie, seizoensgebonden programma's, herhaalbestellingen VOLLEDIGE OEM-BULKPRODUCTIE Nieuw motorblok volgens uw specificaties. volledige materiaalcontrole Minimale bestelhoeveelheid (MOQ): 500 tot 1.000 stuks Levertijd: 90 tot 150 dagen Aanpassing: compleet Het meest geschikt voor: specifieke pasvorm, bedrijfs- of uniform programma's, aanbestedingen Beslissingsregel: Kies voor standaardproductie wanneer snelheid en een lage investering belangrijk zijn, voor ODM wanneer merkidentiteit belangrijker is dan pasvormoriginaliteit, en voor OEM wanneer de pasvorm zelf onderdeel is van uw productaanbod.
Programmamodel Totale minimale bestelhoeveelheid (MOQ) Steekproeven Levertijd voor bulkbestellingen Geschiktheidsrisico Eenheidsprijsindex
Groothandelsvoorraad 50 tot 200 stuks Geen vereist 7 tot 20 dagen Bekend, vast Laagste
ODM, standaardstof 100 tot 300 per kleurstelling 10 tot 15 dagen 30 tot 45 dagen Laag Laag
ODM, stof op maat 300 tot 500 stuks 15 tot 22 dagen 40 tot 55 dagen Laag Gematigd
OEM, nieuw blok 500 tot 1.000 stuks 20 tot 35 dagen 50 tot 70 dagen Beheerd Hoger
OEM, gecertificeerde materialen 500 tot 1.000 stuks 28 tot 40 dagen 55 tot 75 dagen Beheerd Hoogste

6Grootteverhoudingplanning per verkoopkanaal

Maatcurves zijn niet universeel. De juiste verhouding hangt af van wie de koper is, en een verkeerde inschatting is in beide richtingen kostbaar. De onderstaande tabel geeft een aantal werkbare uitgangspunten; de juiste aanpak op lange termijn is om deze na het eerste seizoen te vervangen door uw eigen verkoopgegevens.

Kanaal S M L XL 2XL 3XL Planningsnota
Modedetailhandel, EU 1 2 3 2 1 0,5 Een slankere bevolkingscurve; L domineert.
Modedetailhandel, Noord-Amerika 0,5 1.5 2.5 3 2 1 Verschuif één maat groter
Buitenspecialiteit 1 2 2.5 2 1 0,5 De kernmaten zijn voornamelijk M tot XL.
Bedrijfskleding / uniform 1 2 3 3 2 1 Breedste spreiding; voorkom dat u XL mist.
E-commerce, gemengd 1 2 3 2.5 1.5 1 Voeg een retourfrequentiebuffer toe aan M en L.

Twee patronen zijn het waard om te onthouden. Ten eerste vallen Noord-Amerikaanse maten gemiddeld een maat groter uit dan Europese maten voor dezelfde lichaamsbouw. ​​Dus een Europese maattabel die naar een Amerikaans magazijn wordt verzonden, zal systematisch te kleine maten XL en groter leveren. Ten tweede vereist e-commerce een bredere spreiding dan fysieke winkels, omdat online kopers meerdere maten bestellen met de bedoeling er een aantal te retourneren. Retourzendingen van bovenkleding worden voornamelijk veroorzaakt door de pasvorm, en dat is precies het probleem.geharmoniseerde kledingmaatnormenzijn ontworpen om te verminderen.

7Kwaliteitscontrole voor bulkzeving: tolerantie en AQL

Een bestelling van een hele container brengt een risico met zich mee dat bij kleinere batches niet bestaat: afwijkingen. De eerste honderd stuks kunnen aan de specificaties voldoen, terwijl de laatste honderd twee centimeter afwijken, omdat patroondelen opnieuw zijn gesneden, een andere operator de quiltlijn heeft overgenomen of het vulgewicht is toegenomen. De controles om dit te detecteren zijn eenvoudig, maar moeten wel van tevoren worden afgesproken.

Controlelijst voor bulkgroottebepaling

  • Goedgekeurde maatmonsters — één verzegeld referentiemonster per maat, dat door beide partijen wordt bewaard als meetstandaard.
  • Inline-meting op drie punten: direct na de start, halverwege de productie bij ongeveer 30 procent en aan het einde van de productie, waarbij telkens alle maten worden gemeten.
  • Controle van het vulgewicht op paneelniveau — voor-, achter- en omhulsel afzonderlijk gewogen, met een tolerantie van plus of minus 5 procent ten opzichte van de specificatie.
  • Loft-herstelprotocol — metingen pas uitvoeren na een herstelperiode van minimaal 24 uur na het uitpakken en decompresseren.
  • Het opgegeven AQL-niveau is doorgaans AQL 2,5 voor grote defecten en 4,0 voor kleine defecten bij bulkgoederen, zoals bevestigd in het koopcontract.
  • Toegang tot testen door derden — batchcontrole en testen op verboden stoffen beschikbaar vóór verzending, niet erna.

Met betrekking tot verboden stoffen,OEKO-TEX STANDARD 100Het testen van de buitenkant, voering en afwerking is tegenwoordig een standaardvereiste voor de meeste Europese en een groeiend aantal Noord-Amerikaanse inkopers. Geaccrediteerde laboratoria zoalsIDFLWij bieden testen, inspecties en certificeringen aan voor textiel, vulstoffen en eindproducten. Een fabriek die al samenwerkt met een erkend laboratorium doorloopt uw ​​goedkeuringsproces sneller en is beter in staat om beweringen te onderbouwen als een inkoper uw toeleveringsketen controleert.

Sociale conformiteit verloopt parallel.amfori BSCIHet is het meest algemeen erkende kader voor sociale naleving in Europese toeleveringsketens, dat betrekking heeft op werktijden, lonen, gezondheid en veiligheid en klachtenprocedures in meer dan 120 landen van herkomst. Controleer voor groothandelsdistributie naar detailhandelsnetwerken of het certificaat de specifieke productielocatie vermeldt en niet alleen een handelsonderneming, en controleer de geldigheid ervan ten opzichte van uw productieperiode.

8Prijzen, minimale bestelhoeveelheid (MOQ) en levertijd voor bulkbestellingen

De bulkprijs voor herendonsjassen wordt bepaald door vier variabelen, in aflopende volgorde van impact: vulling, buitenstof, bestelhoeveelheid en afwerking. De vulling vertegenwoordigt doorgaans 30 tot 50 procent van de kostprijs per stuk van een donsjas voor heren; de buitenstof is over het algemeen de tweede belangrijkste factor.

Waar de volume-onderbrekingen zich bevinden

De meeste fabrieken hanteren prijsbanden, waarbij de belangrijkste drempels doorgaans liggen bij 300, 500, 1.000 en 3.000 stuks. De drempel van 300 stuks is belangrijk omdat een fabriek dan doorgaans een aparte partij stof kan rechtvaardigen in plaats van uit voorraad te kopen. De drempel van 1.000 stuks is belangrijk omdat dan maatwerk mallen voor hardware en bedrukte verpakkingen economisch haalbaar worden. Boven de 3.000 stuks komen verdere besparingen vooral voort uit efficiënter snijden en het bundelen van transportkosten, in plaats van uit lagere materiaalkosten.

Het is ook de moeite waard om te vragen of een bestelling met gemengde maten en kleuren meetelt voor de minimale bestelhoeveelheid (MOQ). Veel leveranciers hanteren een minimum per kleurstelling in plaats van per bestelling, wat de daadwerkelijke afname ongemerkt kan verdrievoudigen. Als uw maatbereik breed is, onderhandel dan over de minimale bestelhoeveelheid als een totale orderhoeveelheid met een redelijke ondergrens per kleurstelling.

Vracht- en douaneplanning

Compressieverpakking vermindert het verzendvolume van een donskledingstuk doorgaans met 40 tot 60 procent, wat de uiteindelijke kosten per eenheid bij zeevracht aanzienlijk beïnvloedt. De keerzijde is de tijd die nodig is om de vulling weer in vorm te krijgen: wacht 24 tot 72 uur na het uitpakken voordat u het product fotografeert of in een showroom presenteert. Houd rekening met invoerrechten in de prijs per eenheid, niet pas bij de douane. Voor bovenkleding liggen deze vaak tussen de hoge eencijferige en lage tweecijferige percentages, afhankelijk van de classificatie en bestemming, wat de haalbaarheid van een prijs kan beïnvloeden.

9Naleving van de voorschriften voor verpakking, etikettering en verzending

Groothandelszendingen worden om voorspelbare redenen niet goedgekeurd door de douane en detailhandelscontroles, en bijna altijd gaat het om problemen met de documentatie in plaats van met het product zelf.

Het vezelgehalte en de wasvoorschriften op het etiket zijn wettelijk geregeld. In de Verenigde Staten is dat het geval.Wet inzake de identificatie van textielvezelproductenHet regelt de verplichte vermelding van de samenstelling op etiketten, facturen en in reclame-uitingen van textielproducten en maakt misleidende etikettering onwettig. Dit betekent dat een bewering over de vulstofsamenstelling op een groothandelsspecificatieblad dezelfde juridische waarde heeft als een bewering op een ingenaaid etiket. In Europa is deEU-strategie voor duurzaam en circulair textielDe Commissie introduceert eisen op het gebied van ecodesign, een digitaal productpaspoort en strengere regels voor groene claims. De Commissie merkt op dat momenteel slechts ongeveer 1 procent van het materiaal in kleding wordt gerecycled tot nieuwe kleding, waardoor onderbouwde claims niet langer een marketingvoordeel zijn, maar een wettelijke verplichting.

Op commercieel vlak beoordelen Europese kopers leveranciers steeds vaker op transparantie en maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) in plaats van alleen op prijs. Marktinformatie vanCBIDe marktonderzoeksdienst van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) wijst op duurzaamheid, maatschappelijk verantwoord ondernemen en transparantie als de belangrijkste trends die de inkoop van kleding in Europa vormgeven, naast het groeiende belang van de relatie tussen koper en leverancier. Een leverancier die op verzoek documentatie kan leveren, verkort de onboardingcyclus voor de koper, wat een reëel commercieel voordeel is in een aanbestedingsprocedure.

PASSION OUTERWEAR is een divisie van Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., met meer dan 20 jaar ervaring in de productie en handel van outdoorkleding, werkkleding en verwarmde kleding. We bieden groothandelsprogramma's voor herenjassen aan via BSCI-, SMETA-, GRS- en OEKO-TEX-gecertificeerde toeleveringsketens, met opties voor voorraadbeheer, ODM en volledige OEM, en maten van S tot 3XL, gespecificeerd in afmetingen in plaats van labels. We produceren ookwerkkleding op maatEnop maat gemaakte verwarmde kleding, zodat distributeurs die meerdere categorieën consolideren, kunnen onderhandelen over minimale bestelhoeveelheden (MOQ) en vrachtkosten voor een breder volume. Ons assortiment verwarmde producten — inclusief deverwarmde jasEnverwarmd vest— deelt dezelfde basisvormen als de herenmodellen, wat de consistentie van de pasvorm vereenvoudigt voor kopers die zowel de standaard- als de verwarmde modellen aanbieden.

Veelgestelde vragen

Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor herenpufferjassen in de groothandel?
Het hangt af van het programmamodel. Groothandel in bestaande ontwerpen van een fabriek begint doorgaans bij 50 tot 200 stuks in totaal, verdeeld over alle maten. ODM-programma's, waarbij gebruik wordt gemaakt van een fabriekssjabloon met uw kleurstelling, quilting en branding, beginnen over het algemeen bij 100 tot 300 stuks per kleurstelling, of 300 tot 500 stuks als er op maat geverfde stof bij betrokken is. Volledige OEM-ontwikkeling op basis van uw eigen specificaties vereist meestal 500 tot 1.000 stuks, voornamelijk vanwege de minimale afnamehoeveelheden van de fabriek voor de stof. Als uw maatbereik breed is, vraag dan of het minimum per bestelling of per kleurstelling geldt – het verschil kan uw uiteindelijke afnamehoeveelheid verdrievoudigen.
Hoe zorg ik ervoor dat de maatvoering overeenkomt met mijn bestaande bestverkochte productlijn?
Vergelijk geen maatlabels, maar afmetingen. Stuur de daadwerkelijke afmetingen van uw bestverkochte kledingstuk op – borstomvang plat gemeten op 2,5 centimeter onder de oksel, schouderbreedte (van naad tot naad), ruglengte vanaf de middenachternaad in de hals en mouwlengte vanaf de schoudernaad – en vraag de fabriek om een ​​offerte te maken op basis van deze maten in plaats van hun standaard maattabel. Raadpleeg waar mogelijk gestandaardiseerde definities zoals ISO 8559-1, zodat beide partijen dezelfde referentiepunten gebruiken. De meest betrouwbare methode is om een ​​verzegelde maatset in elke maat te bestellen voordat u een grote bestelling plaatst.
Moet het vulgewicht voor alle maten hetzelfde zijn?
Nee. Het vulgewicht moet evenredig zijn met het oppervlak van het kledingstuk, anders is een maat S warmer dan een maat 3XL. Een praktische schaalcurve is ongeveer 11 tot 12 procent extra vulling per maatstap, waardoor de hoogte en de thermische prestaties over het hele assortiment consistent blijven. Specificeer het gewenste vulgewicht per maat in het technische specificatiepakket met een tolerantie van plus of minus 5 procent per paneel, en bevestig dat de fabriek het vulgewicht op paneelniveau controleert en niet alleen de afgewerkte kledingstukken weegt.
Welke meettolerantie moet ik accepteren bij een bulkbestelling?
Een gangbare commerciële standaard voor herendonsjassen is een tolerantie van plus of minus 1,5 centimeter op de borst-, zoom- en ruglengte, plus of minus 1,0 centimeter op de mouwlengte en plus of minus 0,8 centimeter op de schouderbreedte. Deze maten moeten in het koopcontract worden opgenomen, samen met de inspectienorm die u wilt hanteren. Het is cruciaal om te specificeren dat de metingen worden uitgevoerd na een herstelperiode van minimaal 24 uur na het uitpakken. Het meten van een kledingstuk dat net is uitgepakt, zal de borstomvang en de dikte onderschatten en leiden tot onterechte afkeuringen.
Welke maatverhouding moet ik bestellen voor mijn eerste bulkbestelling?
Begin bij het distributiekanaal in plaats van bij een standaardwaarde van de leverancier. Voor de Europese modebranche is een redelijke openingscurve S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL0.5. Voor Noord-Amerika kunt u de curve ongeveer één maat hoger leggen, omdat dezelfde fysieke populatie een grotere maat koopt. Bedrijfskleding en uniformprogramma's vereisen de breedste spreiding, met name voor de maten L en XL. E-commerce vereist een bredere spreiding dan fysieke winkels, omdat online kopers meerdere maten bestellen met de intentie om een ​​deel te retourneren. Vervang al deze gegevens na het eerste seizoen door uw eigen verkoopcijfers.
Welke certificeringen moet een groothandel in gewatteerde jassen hebben?
Minimaal een certificaat voor sociale verantwoordelijkheid, zoals amfori BSCI of SMETA, is vereist. De meeste Europese en veel Noord-Amerikaanse inkopers van kleding vereisen dit voordat ze een leverancier accepteren. Wat materiaaleisen betreft, moet de toeleveringsketen beschikken over RDS-certificaten als er dons wordt gebruikt, GRS-certificaten als er gerecycled materiaal wordt gebruikt, en OEKO-TEX STANDARD 100-certificaten voor de buitenkant, voering en afwerking. Controleer of elk certificaat de daadwerkelijke productielocatie vermeldt en geldig blijft gedurende uw productieperiode. Certificaten die zijn afgegeven aan een handelsonderneming in plaats van een fabriek vormen namelijk een veelvoorkomend probleem tijdens audits door inkopers.
Hoe lang duurt het van orderbevestiging tot levering van een bulkbestelling van herendonsjassen?
Groothandelsproducten uit voorraad worden binnen 7 tot 20 dagen verzonden. ODM-programma's met standaardstoffen duren ongeveer 45 tot 70 dagen, inclusief monstername en massaproductie; ODM met op maat geverfde stoffen duurt 60 tot 85 dagen. Volledige OEM-ontwikkeling vanuit een nieuw patroon duurt 90 tot 150 dagen, inclusief twee monsterrondes, en programma's met gecertificeerd materiaal zitten aan de bovenkant van dit spectrum omdat gecertificeerde materiaalpartijen in vaste hoeveelheden worden ingekocht. Voeg 30 tot 40 dagen toe voor zeevracht of 5 tot 8 dagen voor luchtvracht, plus de tijd die nodig is voor het herstellen van de stof in het magazijn op de bestemming voordat de producten in de winkel worden gepresenteerd.
Greg Su
Greg Su
Senior Product Manager | PASSION OUTERWEAR
20 jaar ervaring in de productie en handel van sportkleding, werkkleding en outdoorkleding. Gecertificeerd volgens de BSCI-, SMETA-, GRS- en OEKO-TEX-normen voor de toeleveringsketen. Neem contact op viaLinkedIn.

Bent u van plan een grote bestelling herenpufferjassen te plaatsen?

PASSION OUTERWEAR levert gewatteerde jassen voor heren vanaf 50 stuks, met maattabellen van S tot 3XL, gespecificeerd in afmetingen, vulgewicht per maat, controle van de vulling op paneelniveau en BSCI-, SMETA-, GRS- en OEKO-TEX-gecertificeerde toeleveringsketens. Stuur ons uw maattabel en gewenste specificaties – wij reageren binnen 24 uur.

Vraag naar bulkprijzen en de gewenste maatset. Bekijk het OEM/ODM-programma