Verwarmde broeken vormen het snelstgroeiende productsegment binnen de categorie batterijgevoede kleding.— en toch blijven ze een van de technisch meest onderschatte producten als het gaat om de juiste productie. Voor B2B-kopers die verwarmde onderlichaamoplossingen zoeken voor bouwvakkers, buitenwerkers, motorrijders of wintersporters, is de keuze voor de juiste fabrikant een beslissing die direct van invloed is op de productveiligheid, het comfort en het marktsucces. Deze gids behandelt alles, van het ontwerp van de verwarmingszone en de batterijspecificaties tot OEM/ODM-opties en certificeringsvereisten.

1Marktoverzicht en koperssegmenten van verwarmde broeken

De wereldwijde markt voor verwarmde kleding, die in 2024 een waarde had van ongeveer 900 miljoen dollar, zal naar verwachting in 2029 een waarde van 1,8 miljard dollar bereiken met een samengestelde jaarlijkse groei van 14,8%. Binnen deze markt nemen verwarmde broeken – waaronder verwarmde werkbroeken, verwarmde skibroeken, verwarmde thermokleding en verwarmde motorbroeken – een groeiend aandeel in, omdat consumenten en zakelijke kopers verder kijken dan de traditionele categorie verwarmde jassen.

In tegenstelling tot verwarmde jassen, die de merkbekendheid domineren, voorzien verwarmde broeken in een meer specifieke functionele behoefte: het warm houden van het onderlichaam bij langdurig verblijf in de buitenlucht. Deze specificiteit zorgt voor een sterke vraag vanuit duidelijk gedefinieerde koperssegmenten met een hoge herhaalaankoopfrequentie en gestructureerde inkoopprocessen.

$1,8 miljard
Verwachte wereldwijde markt voor verwarmde kleding in 2029
14,8%
Markt-CAGR 2024-2029
3-6 uur
Typische gebruiksduur van de batterij bij een gemiddelde warmtestand.

Belangrijkste B2B-koperssegmenten voor verwarmde broeken

Koperssegment Typisch ordervolume Belangrijkste productvereisten Prijsgevoeligheid
Werkkleding voor de bouw/nutssector 200 – 1.000 stuks/jaar Opties voor hoge zichtbaarheid, versterkte knieën, gereedschapszakken, EN 342 koudebescherming Medium
Distributeurs van outdoor-/jachtbenodigdheden 100 – 500 stuks/seizoen Geluidsarme buitenstof, camouflageopties, geurwerende voering Laag (waardeverschil)
Motorfiets-/Powersports-dealers 50 – 300 stuks CE-gecertificeerde pantserzakken, 12V-compatibiliteit, stretchpanelen Medium
Winkels voor ski- en wintersportartikelen 50 – 200 stuks/seizoen Waterdicht tot 10.000 mm+, ergonomisch ontwerp, geïntegreerde beenkappen. Medium
Inkopers van bedrijfskleding 300 – 2.000 stuks/jaar Logo-borduurwerk, gestandaardiseerde maatvoering, BSCI-audit Hoog

Voor B2B-merkbeheerders en -distributeurs is het vinden van een geschikte partner essentieel.OEM/ODM-partner voor verwarmde broekenHet vaststellen van de geverifieerde productiecapaciteit is de allerbelangrijkste stap: de prestaties, betrouwbaarheid en conformiteit van het product zijn allemaal terug te voeren op de productiekwaliteit.

2Verwarmingstechnologie: zones, elementen en plaatsing

Verwarmde broeken maken gebruik van weerstandsverwarmingselementen – koolstofvezel of met grafeen gecoate vezels – die zijn ingebed in specifieke anatomische zones van het kledingstuk. In tegenstelling tot verwarmde jassen, waarbij de plaatsing van de zones relatief standaard is (borst, rug, kraag), vereist een verwarmde broek een zorgvuldigere ergonomische planning, omdat het onderlichaam andere bloedtoevoerpatronen, bewegingsbehoeften en isolatievereisten heeft.

Standaard configuraties van verwarmingszones

Verwarmde broeken: configuraties van de verwarmingszone per producttype WERKBROEK SKIËN / BUITENACTIVITEITEN RIJBROEK ZONES Dij Knie Tailleband Dij Dij Knie Kalf Dijzone Kniezone Kuitzone Tailleband 2 zones Dijbeen + knie 3 zones Taille + 2x Dij 6 zones 2x Dij+Knie+Kuit
Zoneconfiguraties voor verwarmde broeken per productcategorie | Productiehandleiding van PASSION OUTERWEAR

Vergelijking van verwarmingselementen: koolstofvezel versus grafeen

De twee meest gebruikte verwarmingselementtechnologieën voor batterijgevoede broeken verschillen aanzienlijk in hun prestatiekarakteristieken:

Eigendom Koolstofvezelverwarming Grafeenverwarming
Opwarmtijd (tot volledig vermogen) 25 – 40 seconden 8 – 15 seconden
Warmteverdeling Goed (lineair elementpatroon) Uitstekend (volledige dekking)
Wasbestendigheid 50+ cycli 60+ cycli
Flexibiliteit / rekbaarheid Matig (vermijd scherpe bochten) Hoog (op film gebaseerd, past zich aan de beweging aan)
Materiaalkosten (per kledingstuk) $4 – $8 $9 – $18
Het meest geschikt voor Werkbroek, budgetvriendelijke outdoorkleding Premium ski's, motorfietsen, prestaties

Voor de meeste B2B-toepassingen in werkkleding blijft koolstofvezel de standaardkeuze vanwege de bewezen duurzaamheid en kostenefficiëntie. Premium outdoor- en motormerken kiezen steeds vaker voor grafeenelementen, met name wanneer gelijkmatige oppervlakteverwarming en snelle opwarming de meerprijs rechtvaardigen.

3Specificaties en prestatienormen van de batterij

De keuze van de batterij is de meest cruciale technische beslissing bij het ontwerpen van verwarmde broeken. De batterij bepaalt de gebruiksduur, de reikwijdte van de veiligheidscertificering, de naleving van verzendvoorschriften en de gebruikerservaring. In tegenstelling tot verwarmde jassen – waarbij het batterijpakket in een borst- of zijzak kan worden geplaatst – vereist een verwarmde broek zorgvuldige overweging van de plaatsing van de batterij, de kabelgeleiding en de fysieke bescherming tegen buigen en samendrukken tijdens gebruik.

Standaard batterijconfiguraties voor verwarmde broeken

Batterijspecificaties Instapniveau Standaard Premie
Capaciteit 4000 mAh 7200 mAh 10.000 mAh
Spanning 3,7V (5V USB) 7,4V 7,4V of 12V
Warmte-instellingen 3 (Hoog/Gemiddeld/Laag) 3 (Hoog/Gemiddeld/Laag) 5 + APP-bediening
Speelduur (gemiddelde instelling) 2-3 uur 4-6 uur 6 tot 10 uur
Oplaadtijd (USB-C) 3-4 uur 3,5 – 5 uur 2-3 uur (snelladen)
Locatie van het batterijvak Zijzak in de tailleband Speciaal heupzakje Afneembare heuptas
Typische impact op de groothandelsprijs + $8 – $12 + $18 – $28 + $35 – $60

Richtlijnen voor de plaatsing van batterijen

De plaatsing van de batterij in verwarmde broeken vereist specifieke ontwerpkeuzes die veel fabrikanten in het lagere segment over het hoofd zien:

  • Integratie in de tailleband:De meest gangbare en ergonomisch correcte plaatsing. Een speciaal batterijvakje op heuphoogte verdeelt het gewicht gelijkmatig en maakt het mogelijk de batterij gemakkelijk te verwijderen om te wassen. Het vakje moet verstevigd zijn met een stijve voering om te voorkomen dat de batterij samengedrukt wordt tijdens het buigen.
  • Kabelbeheer voor connectoren:De kabels van het verwarmingselement moeten door interne kanalen worden geleid om te voorkomen dat ze bekneld raken bij de knie- en heupbuigpunten. Een slechte kabelgeleiding is de belangrijkste oorzaak van defecten aan verwarmde broeken na 30-50 wasbeurten.
  • BMS-beveiligingscircuit:Een kwalitatief hoogwaardig batterijbeheersysteem (BMS) is essentieel. Het voorkomt overladen, diepe ontlading, kortsluiting en thermische oververhitting. Vraag bij elke potentiële fabrikant om het specificatieblad van het BMS; de afwezigheid van dit document is een reden om de fabrikant af te wijzen.
  • Afneembaar versus geïntegreerd:Voor B2B-toepassingen in werkkleding en uniformen wordt een verwijderbaar accupakket sterk aanbevolen. Hierdoor kan het kledingstuk zonder accu gewassen worden, wordt de levensduur van de accu verlengd en is vervanging in het veld eenvoudiger wanneer de accu na 300-500 laadcycli minder goed functioneert.

4Kledingconstructie en stofkeuze

Bij verwarmde broeken moet aan drie tegenstrijdige eisen worden voldaan: thermische isolatie (om de door de elementen gegenereerde warmte vast te houden), vochtregulatie (om transpiratie tijdens fysieke activiteit af te voeren) en mechanische duurzaamheid (om de zware omstandigheden van buitenwerk of sport te weerstaan). De constructiemethode verschilt aanzienlijk per productcategorie.

Stofspecificaties per toepassing

Constructiespecificaties: Werk-, buiten- en motorrijbroek SPEC WERKBROEK BUITEN/SKIËN MOTORFIETS Buitenschaal Isolatie Waterdichtheidsclassificatie Slijtage (Martindale) Belangrijkste kenmerken Typisch gewicht 600D polyester / Cordura 100 g Polyfill 5.000 mm DWR Meer dan 20.000 cycli Kniebeschermers, gereedschapslussen 650 – 850 g 200D Ripstop / 4-way stretch 60 g Primaloft / 80 g dons 10.000 – 20.000 mm 12.000 – 15.000 cycli beenkappen, skipas 450 – 650 g 600D nylon/aramide mix 80 g Polyfill + windstopper 5000 mm + winddicht Meer dan 25.000 cycli CE-gecertificeerde pantserzakken, grijpers 700 – 950 g
Specificaties voor de constructie van verwarmde broeken per productcategorie | PASSION OUTERWEAR

Belangrijke bouwkundige details die kopers moeten controleren

  • Versterkte kniepanelen:Bij werk- en motortoepassingen is het kniegebied het meest onderhevig aan slijtage. Specificeer minimaal 600D Cordura of een gelijkwaardig materiaal bij de knie, met voorgevormde scharnieren zodat het nabijgelegen verwarmingselement niet herhaaldelijk wordt verbogen onder belasting.
  • Interne kabelgoten:De verwarmingsdraden moeten door afgesloten interne kanalen lopen en niet los door de isolatielaag. Dit voorkomt dat de draden tijdens het wassen in de knoop raken en elimineert het risico op beschadiging van de draden op buigpunten.
  • Laminering van het verwarmingselement:De elementen moeten met behulp van een hitteperslamineringsproces aan de binnenste buitenlaag worden bevestigd, en niet gelijmd of genaaid. Een genaaide bevestiging creëert perforaties die de waterdichtheid aantasten en vocht in het element laten doordringen.
  • Constructie van de kruisnaad:Een platgestikte of afgewerkte kruisnaad is cruciaal voor comfort bij fysiek actieve bezigheden. Een te dikke naad in het kruis veroorzaakt wrijving en is de meest voorkomende klacht over de pasvorm bij verwarmde werkbroeken.

5OEM versus ODM: Productieopties voor B2B-kopers

Voor B2B-kopers die de markt voor verwarmde broeken betreden, bepaalt de keuze tussen OEM (custom design, fabrieksmatige productie) en ODM (fabrieksmatig ontwerp, merk van de klant) de time-to-market, de initiële investering en de productdifferentiatie. Beide opties zijn haalbaar, afhankelijk van de fase waarin uw bedrijf zich bevindt en het volume dat u afneemt.

ODM verwarmde broek: snel instappen met minder risico

ODM-programma's maken gebruik van beproefde ontwerpen voor verwarmde broeken uit de bestaande catalogus van de fabrikant. U kiest het basisontwerp, specificeert uw merkkleuren, voegt uw logo en labels toe en plaatst uw bestelling. Belangrijkste voordelen:

  • Levertijd voor samples: 5-10 werkdagen versus 10-20 voor OEM-bestellingen.
  • Lagere minimale bestelhoeveelheid: 50-100 stuks per kleurstelling versus meer dan 200 voor volledige OEM-productie.
  • Voorgecertificeerde producten: bestaande CE-, FCC- en UL 2089-certificeringen worden overgedragen naar uw merkversie (voor standaard elektrische systemen).
  • Verminderd ontwerprisico: beproefde patronen elimineren de iteratiekosten van het ontwikkelen van nieuwe patronen.

De ODM-catalogus van PASSION OUTERWEAR bevat meer dan 8 ontwerpen voor verwarmde broeken in de categorieën werk, skiën en outdoor. Alle ontwerpen zijn CE/FCC/UL 2089-gecertificeerd en kunnen meer dan 50 keer gewassen worden.

OEM verwarmde broeken: volledig op maat gemaakt

Voor merken die een product op maat nodig hebben – een uniek silhouet, een eigen indeling van de verwarmingszones, exclusieve stofspecificaties – is OEM-ontwikkeling de juiste weg. Het proces omvat:

  1. Technische samenvatting indienen:Specificatiesblad voor kledingstukken met constructiegegevens, maatvoering, doelgroepen en vereiste certificeringen.
  2. Patroonontwikkeling:De fabriek maakt technische patronen op basis van de ontwerpbestanden of schetsen van het merk (2-4 weken).
  3. Voorbeeld ronde 1:Pasproefmodel in basisstof, zonder verwarmingselementen (1-2 weken)
  4. Voorbeeld ronde 2:Volledig productiemodel met verwarmingssysteem (1-2 weken)
  5. Certificeringstoetsing:Elektrische veiligheidstests van de specifieke configuratie (2-4 weken, kunnen parallel worden uitgevoerd)
  6. Massaproductie:4-6 weken na goedkeuring van het monster.

Het volledige OEM-tijdschema voor verwarmde broeken, van briefing tot eerste levering:12-18 weken. Voorwerkkleding op maatVoor toepassingen die veiligheidscertificaten en reflecterende elementen vereisen, dient u rekening te houden met 2-3 weken extra voor de verificatie van de naleving.

Aanbeveling van PASSION OUTERWEAR:Nieuwe kopers van verwarmde broeken kunnen het beste beginnen met een ODM-product om de marktvraag te toetsen en de operationele capaciteit te vergroten. Na 2-3 succesvolle seizoenen kan de overstap naar OEM-productie worden gemaakt om het merk te onderscheiden. De kostenbesparingen door het voorkomen van ontwikkelingsfouten rechtvaardigen de uitgestelde investering in OEM-productie ruimschoots.

6Certificeringen en nalevingschecklist

Verwarmde broeken, als elektrisch aangedreven kledingstukken met ingebouwde lithiumbatterijen, vallen onder alle elektrische en textielregelgeving die van toepassing is op verwarmde kleding. De nalevingseisen zijn marktspecifiek en moeten worden geverifieerd voordat productieorders worden geplaatst.

Certificering Doelmarkt Wat het omvat Status bij PASSION OUTERWEAR
CE-markering (LVD + EMC) Europese Unie Elektrische veiligheid, EMC-conformiteit Actief
FCC Deel 15 Verenigde Staten Radiofrequentie / elektromagnetische interferentie Actief
UL 2089 Verenigde Staten Batterij en elektrische veiligheid van verwarmde kleding Actief
VN 38.3 Wereldwijd (transport) Lucht-/zeetransport van lithiumbatterijen Actief
RoHS / REACH Europese Unie Gevaarlijke stoffen in elektronica en textiel Actief
BSCI / SMETA Wereldwijd Audit sociale naleving fabriek Actief
OEKO-TEX Standaard 100 Wereldwijd Veiligheid van textielchemicaliën (huidcontact) Actief
GRS (Global Recycled Standard) Wereldwijd Traceerbaarheid van gerecycled materiaal Actief
EN 342 (Bescherming tegen kou) Europese Unie Beschermende kleding voor koude omgevingen Beschikbaar op aanvraag
EN 13595 (Motorfiets) Europese Unie Beschermende kleding voor motorrijders Beschikbaar op aanvraag
Tip voor naleving:Certificeringen voor een verwarmde jas zijn NIET automatisch geldig voor een verwarmde broek. De configuratie van het verwarmingselement, de bedrading, het ontwerp van het batterijvak en de wasvoorschriften verschillen namelijk. Vraag altijd om productspecifieke certificeringsdocumentatie en niet om fabriekscertificaten die verwijzen naar andere productvarianten.

7Hoe beoordeel je een fabrikant van verwarmde broeken?

Niet alle fabrieken die verwarmde jassen kunnen produceren, zijn ook uitgerust om verwarmde broeken volgens professionele normen te vervaardigen. De technische complexiteit van verwarmde kleding voor het onderlichaam – met name de kabelgeleiding, het beheer van flexibele punten en de plaatsing van de batterij – vereist expertise die verder gaat dan de basisassemblage van verwarmde kleding.

7 evaluatiecriteria voor leveranciers van verwarmde broeken

1. Gedemonstreerd portfolio van verwarmde broeken

Vraag om een ​​fysiek voorbeeld of afbeeldingen met hoge resolutie van recente productieruns van verwarmde broeken – niet alleen van verwarmde jassen. Een fabriek die nog nooit eerder verwarmde broeken op commerciële schaal heeft geproduceerd en verzonden, zal tijdens uw productierun kwaliteitsproblemen ondervinden. Vraag om 2-3 referenties van klanten die specifiek verwarmde broeken hebben besteld.

2. Interne elektrische assemblage

De integratie van het verwarmingselement, de bedrading, de installatie van de batterijconnector en de uiteindelijke elektrische testen moeten allemaal intern worden uitgevoerd en niet worden uitbesteed. Uitbesteding van de elektrische assemblage onderbreekt de kwaliteitsketen en creëert onduidelijkheid over de aansprakelijkheid. Vraag: "Waar bevindt zich jullie elektrische assemblagelijn en kan ik die bekijken tijdens een fabrieksaudit?"

3. Gegevens van de was- en duurzaamheidstest.

Vraag om daadwerkelijke testrapporten die de verwarmingsprestaties na 25 en 50 wasbeurten aantonen. Aanvaardbare resultaten: minder dan 10% afname van het warmtevermogen na 50 wasbeurten. Fabrieken die deze gegevens niet kunnen overleggen, hebben niet geïnvesteerd in kwaliteitscontrole – een sterke voorspeller van klachten van uw klanten over defecten in de praktijk.

4. Mogelijkheid tot patroongradering

Voor verwarmde broeken is een nauwkeurige maatvoering van XS tot 3XL (of maatwerk voor werkkleding) vereist. Voor elke maat moeten de lengte van de verwarmingselementen en de kabelgeleiding opnieuw worden berekend. Fabrieken die een vaste lengte van de verwarmingselementen voor alle maten gebruiken, produceren kledingstukken met een slechte verwarming in de extreme maten. Dit is een van de meest voorkomende kwaliteitsfouten in de markt.

5. Transparantie van batterijleveranciers

Vraag naar het merk en het celmodel van de gebruikte lithiumbatterijen (bijv. Samsung SDI, LG Chem, CATL-cellen of een equivalent). De kwaliteit van de batterijcellen is de belangrijkste factor voor de betrouwbaarheid van het product op de lange termijn. Wijs elke fabriek af die de leverancier van de batterijcellen niet kan of wil bekendmaken.

6. Actieve, actuele certificeringen

Controleer of de CE-, FCC-, UL 2089- en UN 38.3-certificeringen actueel zijn (niet verlopen) en specifiek verwijzen naar de productconfiguratie die u bestelt. Controleer de referentienummers van de certificaten, indien beschikbaar, aan de hand van databases van de uitgevende instantie. Vraag naar de uitgiftedatum en de vervaldatum van het certificaat; veel fabrieken presenteren verlopen certificaten.

7. Flexibele minimale bestelhoeveelheid (MOQ) en bemonsteringsprotocol

Een professionele fabrikant accepteert proefbestellingen van 50-200 stuks voor nieuwe klantrelaties. Fabrieken die meer dan 500 stuks vereisen voor een eerste bestelling, zijn niet geschikt voor B2B-merkontwikkeling; zij bedienen afnemers van standaardproducten in grote volumes. Het bemonsteringsprotocol moet minimaal het volgende omvatten: een constructiemonster, een monster voor de verwarmingsfunctie, een wastestmonster en een monster voor goedkeuring vóór productie.

Casestudy — Toepassing van bedrijfskleding:Een Europees bouwbedrijf dat jaarlijks 400 verwarmde werkbroeken nodig heeft voor hun buitenploegen, stelde de volgende eisen: verwijderbare batterij van 7,4 V/7200 mAh, bescherming tegen kou volgens EN 342, BSCI-audit, reflecterende strepen volgens EN ISO 20471 Klasse 2 en logo-borduurwerk op de linkerbeenzak. PASSION OUTERWEAR produceerde en certificeerde de volledige bestelling binnen 14 weken, inclusief een onafhankelijke SGS-inspectie vóór verzending. De prestaties in het veld bij -15 °C zorgden voor 5-6 uur continue verwarming op de middelste stand.

Veelgestelde vragen

Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor op maat gemaakte verwarmde broeken?
Voor ODM-aanpassingen (kleur, logo, labelwijzigingen aan een bestaand ontwerp) begint de minimale bestelhoeveelheid bij PASSION OUTERWEAR bij 50 stuks per kleurstelling. Voor volledige OEM-ontwikkeling met aangepaste patronen en elektrische specificaties is de minimale bestelhoeveelheid doorgaans 200 stuks per SKU. Kleinere proefseries zijn mogelijk voor initiële markttests tegen aangepaste prijzen. Neem contact met ons op viapassionouterwear.com/contact-usVoor een specifieke offerte op basis van uw volume en specificaties.
Kunnen verwarmde broeken in een gewone wasmachine gewassen worden?
Ja, de verwarmde broeken van PASSION OUTERWEAR zijn ontworpen om in de wasmachine te worden gewassen nadat de batterij is verwijderd. De verwarmingselementen, interne bedrading en connectoren zijn geschikt voor meer dan 50 wasbeurten in de wasmachine op 30°C, fijnwasprogramma. We raden aan om het batterijpakket vóór het wassen te verwijderen, een waszak te gebruiken om de contactpunten te beschermen en de broek aan de lucht te laten drogen (drogen in de droger op hoge temperatuur kan de laminering van de verwarmingselementen in producten van mindere kwaliteit beschadigen). Ons productieprotocol omvat een wastest van 30 wasbeurten voor elk nieuw productmodel voordat het op de markt wordt gebracht.
Hoe lang gaat de batterij van een verwarmde broek mee op één lading?
De batterijduur varieert aanzienlijk met de capaciteit en de warmte-instelling. Een standaardbatterij van 7200 mAh / 7,4 V gaat ongeveer 2-3 uur mee op de hoogste stand, 4-6 uur op de middelste stand en 6-10 uur op de laagste stand. Voor langdurig gebruik buitenshuis raden we de 10.000 mAh-configuratie aan, die de gebruiksduur op de middelste stand verlengt tot 7-10 uur – voldoende voor een volledige werkdag. De batterijcapaciteit, spanning en verwachte gebruiksduur dienen te worden gecontroleerd in de productspecificaties van de fabrikant.
Welke certificeringen zijn vereist voor de verkoop van verwarmde broeken in de EU en de VS?
Voor de Europese Unie is CE-markering (voor de Laagspanningsrichtlijn en de EMC-richtlijn) verplicht, evenals RoHS-conformiteit voor elektronische componenten en UN 38.3-certificering voor het transport van batterijen. Voor de Verenigde Staten is FCC Part 15-conformiteit vereist voor elk product met draadloze bedieningsfuncties; UL 2089 is vereist door de meeste grote Amerikaanse detailhandelaren. Sociale compliance-audits volgens BSCI of SMETA zijn vereist door de meeste detailhandelaren in de EU en het VK. PASSION OUTERWEAR beschikt over al deze certificeringen en is bevoegd voor producten die naar Noord-Amerikaanse en Europese markten worden verzonden.
Kan ik de reflecterende of veiligheidscertificaten van mijn merk aan het product toevoegen?
Ja, voor werkkledingtoepassingen bieden we verwarmde werkbroeken met hoge zichtbaarheid en reflecterende tape volgens EN ISO 20471 Klasse 2, getest en gecertificeerd volgens de EN 342-norm voor bescherming tegen kou. Deze worden als OEM-producten op maat gemaakt in plaats van standaard ODM-ontwerpen, omdat de veiligheidscertificering voor de specifieke uiteindelijke configuratie vereist is. De levertijd voor gecertificeerde verwarmde werkbroeken met hoge zichtbaarheid bedraagt ​​doorgaans 14-18 weken, inclusief certificeringstesten. We kunnen u helpen bij het coördineren van SGS- of Bureau Veritas-testen voor uw specifieke marktvereisten.
Is het mogelijk om een ​​accupack van een verwarmde jas te gebruiken in een verwarmde broek?
Het hangt af van de spanning en de connectorstandaard. Veel fabrikanten hebben gekozen voor een 7,4V-batterijsysteem met een gangbare connector (meestal een 2-pins of 3-pins JST-connector) om uitwisselbaarheid tussen verwarmde jassen en broeken mogelijk te maken. Dit is een belangrijk inkoopvoordeel voor merken die verwarmde kleding aanbieden: één batterij voedt meerdere kledingstukken. Vraag bij het aanvragen van ODM-samples specifiek of de batterijconnectorstandaard overeenkomt met de batterijen van uw verwarmde jas. PASSION OUTERWEAR biedt onderling compatibele batterijsystemen voor ons gehele assortiment verwarmde kleding.
Susan Wang
Susan Wang
Vice-directeur | Passion Clothing
20 jaar ervaring in de productie van outdoorkleding, werkkleding en verwarmde kleding. Gecertificeerd door BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX en VF Corporation. Neem contact op viaLinkedIn.

Koop verwarmde broeken bij een gecertificeerde fabrikant.

PASSION OUTERWEAR produceert verwarmde broeken voor werk, outdooractiviteiten en motorrijden. De broeken zijn CE/FCC/UL 2089-gecertificeerd, hebben een flexibele minimale afname vanaf 50 stuks en beschikken over meer dan 20 jaar expertise in verwarmde kleding. Vraag vandaag nog een monster aan of ontvang een offerte op maat.

Vraag een gratis proefmonster aan Bekijk het OEM/ODM-programma